Про нас

Горіхівництво – одна з найбільш рентабельних галузей аграрного сектора економіки країни, галузь зі стабільною перспективою і надзвичайно високими темпами розвитку як в крупно товарному виробництві так і в індивідуальному секторі. Сьогодні – це обґрунтовані капіталовкладення для себе і своїх нащадків з перспективою на сотні років.

Інтернет-магазин “Горіхи Волині” пропонує Вашій увазі широкий спектр якісного посадкового матеріалу вітчизняної та зарубіжної селекції практично усіх без виключення горіхоплідних культур, продуктів переробки тощо.

Грецький горіх
Грецький (волоський) горіх

У нашому магазині Ви зможете знайти детальний опис кожної одиниці Товару, ознайомитись і самостійно прийняти зважене рішення про придбання саме того Товару, який Вам потрібен. Окрім того, ми готові надати кваліфіковану консультацію і відповісти на будь-які Ваші запитання, що стосуються його величності Горіха.

Фундук
Фундук

Працюємо з усіма категоріями зацікавлених осіб. Нам цікаво працювати і навчатись разом з Вами!

З нами співпрацюють ряд суб’єктів господарської діяльності, які мають величезний досвід і вагомий авторитет в горіховому бізнесі. Пліч-о-пліч упевнено розвиваємо галузь.

Готові до діалогу, перемовин, контактів, контрактів, консультацій, зустрічей.

Будемо безмежно раді та щасливі, якщо Ваш шлях в горіховому бізнесі переплітатиметься з “Горіхами Волині”. Віримо у Вашу щасливу зірку!